Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
