Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: title
ca: títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: subscribe
ca: subscriure

en: Description
ca: Descripció

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Description field
ca: Camp descripció

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: key
ca: clau

en: Search Keywords
ca: Paraules clau de cerca

en: type
ca: tipus

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Configuration
ca: Configuració

en: City
ca: Ciutat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Add menu item
ca: Afegeix element de menú

en: Url field
ca: Camp URL

en: Province
ca: Província

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Data
ca: Dades

en: Title field
ca: Camp títol

en: Sex
ca: Sexe

en: Filter identifier
ca: Identificador de filtre

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: language
ca: idioma

en: Master
ca: Mestre
