Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: title
fi: otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: subscribe
fi: tilaa

en: Description
fi: Kuvaus

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Description field
fi: Kuvauskenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: key
fi: avain

en: Search Keywords
fi: Hakusanat

en: type
fi: tyyppi

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Configuration
fi: Asetukset

en: City
fi: Kaupunki

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Token
fi: Muuttuja

en: Url field
fi: Url kenttä

en: Province
fi: Provinssi

en: Apply
fi: Käytä

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Filter identifier
fi: Suodattimen tunnistin

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: language
fi: kieli

en: Master
fi: Isäntä

en: Request message
fi: Kutsuviesti
