Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: subscribe
ku: بەشداری کردن

en: Description
ku: دەربارە

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: type
ku: جۆر

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: language
ku: زمان

en: openid
ku: openID
