Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: subscribe
lv: parakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Description field
lv: Apraksta lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: key
lv: taustiņš

en: Search Keywords
lv: Meklējamie Atslēgvārdi

en: type
lv: veids

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: City
lv: Pilsēta

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Token
lv: Marķieris

en: Add menu item
lv: Pievienot izvēlnes elementu

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Data
lv: Dati

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: language
lv: valoda
