Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: type
mr: प्रकार

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: language
mr: भाषा
