Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha6) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ
