Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-alpha6) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
