Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (35 entries)

en: title
fr: titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: subscribe
fr: souscrire

en: view
fr: voir

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Country
fr: Pays

en: Weight
fr: Poids

en: Description field
fr: Champ description

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: key
fr: clé

en: Search Keywords
fr: Mots-clés de recherche

en: Block
fr: Bloc

en: City
fr: Ville

en: Sort by
fr: Trier par

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Add menu item
fr: Ajouter un élément de menu

en: Url field
fr: Champ URL

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Data
fr: Données

en: Title field
fr: Champ titre

en: Sex
fr: Sexe

en: Filter identifier
fr: Identifiant du filtre

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: language
fr: langue

en: openid
fr: OpenID

en: Menu Type
fr: Type de menu

en: Master
fr: Principal

en: Request message
fr: Message de la demande

en: Response message
fr: Message de réponse
