Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: title
hy: վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: type
hy: տեսակ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: language
hy: լեզու
