Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: title
nl: titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: subscribe
nl: inschrijven

en: Description
nl: Beschrijving

en: view
nl: weergeven

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Description field
nl: Beschrijvingsveld

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: key
nl: sleutel

en: Search Keywords
nl: Zoekwoorden

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Configuration
nl: Instellingen

en: City
nl: Plaats

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Add menu item
nl: Menuonderdeel toevoegen

en: Url field
nl: URL-veld

en: Province
nl: Provincie

en: Apply
nl: Toepassen

en: Data
nl: Gegevens

en: Title field
nl: Titelveld

en: Sex
nl: Geslacht

en: Filter identifier
nl: Filter-ID

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: language
nl: taal

en: openid
nl: OpenID

en: Asc
nl: Oplopend

en: Request message
nl: Verzoekbericht

en: Response message
nl: Antwoordbericht
