Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
