Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: title
be: назва

en: Delete
be: Выдаліць

en: subscribe
be: падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: type
be: тып

en: Configuration
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Data
be: Дадзенныя

en: language
be: мова
