Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Add menu item
dz: དཀར་ཆག་རྣམ་གྲངས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་
