Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Parent
el: Γονέας

en: Description field
el: Πεδίο περιγραφής

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: key
el: κλειδί

en: Search Keywords
el: Αναζήτηση Λέξεις κλειδιών

en: type
el: τύπος

en: Desc
el: Φθί

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: City
el: Πόλη

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Add menu item
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Data
el: Δεδομένα

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: language
el: γλώσσα

en: Asc
el: Αύξ
