Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: type
eo: tipo

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: City
eo: Urbo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Add menu item
eo: Aldonu menueron

en: Apply
eo: Apliku

en: language
eo: lingvo

en: Asc
eo: kreske
