Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Search Keywords
ps: آرويىونې پلټون

en: Configuration
ps: سازول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Title field
ps: سرليک ډګر
