Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Sort by
sr: Сортирај по
