Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: title
af: titel

en: Delete
af: Vee uit

en: subscribe
af: skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: type
af: tipe

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Apply
af: Pas toe

en: language
af: taal

en: Master
af: Meester
