Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Description field
bo: གསལ་བཤད་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: type
bo: རིགས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Filter identifier
bo: ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་ངོས་འཛིན་རྟགས

en: language
bo: སྐད་རིགས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
