Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: title
et: pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: subscribe
et: telli

en: Description
et: Kirjeldus

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Description field
et: Kirjelduse väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Search Keywords
et: Otsingu märksõnad

en: type
et: tüüp

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: City
et: Linn

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Add menu item
et: Lisa menüüelement

en: Apply
et: Rakenda

en: Data
et: Andmed

en: Title field
et: Tiitli väli

en: Filter identifier
et: Filtri identifikaator

en: language
et: keel

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
