Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: title
gu: શીર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: subscribe
gu: જોડાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Description field
gu: વર્ણન ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: type
gu: પ્રકાર

en: City
gu: શહેર

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Data
gu: માહિતી
