Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: title
ro: titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: view
ro: afișează

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Country
ro: Ţară

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent
ro: Părinte

en: Description field
ro: Câmp descriere

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: key
ro: cheie

en: Search Keywords
ro: Cuvinte cheie pentru căutare

en: type
ro: tip

en: Desc
ro: Descendent

en: Configuration
ro: Configurație

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Token
ro: Simbol

en: Add menu item
ro: Adăugare intrare în meniu

en: Url field
ro: Câmp URL

en: Apply
ro: Aplică

en: Data
ro: Dată

en: Title field
ro: Câmp titlu

en: Filter identifier
ro: Identificator filtru

en: language
ro: limba

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
