Wechat (Drupal微信模块) (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: subscribe
fa: اشتراک

en: Description
fa: شرح

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Description field
fa: فیلد توضیحات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: URL
fa: نشانی

en: Search Keywords
fa: جستجوی کلید واژه‌ها

en: type
fa: نوع

en: Desc
fa: نزولی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: City
fa: شهر

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Token
fa: توکن

en: Add menu item
fa: افزودن ایتم منو

en: Apply
fa: تایید

en: Data
fa: داده

en: Filter identifier
fa: شناسه فیلتر

en: language
fa: زبان

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Request message
fa: پیغام درخواست
