Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
