Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Plugin ID
et: Plugina ID
