Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
