Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Web Site
uk: Сайт

en: Changed
uk: Змінено

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Secret
uk: Таємний

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
