Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Custom
am: ብጁ
