Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
