Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран
