Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
