Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
