Wechat Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
