login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Mode
be: Лад

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
be: Каб змяніць бягучы пароль, увядзіце новы ў абодвух палях.
