login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: Mode
bn: মোড

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
bn: বর্তমান পাসওয়ার্ড পরিবর্তন করতে, নতুন পাসওয়ার্ডটি দুটো ঘরেই লিখুন।
