login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Client ID
da: Klient ID

en: Mode
da: Tilstand

en: Provider
da: Udbyder

en: Token
da: Symbol

en: Scope
da: Dækning

en: Changed
da: Ændret

en: Live
da: Eksisterende

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
da: Indtast den  nye adgangskode i begge felter for at ændre din nuværende adgangskode.
