login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Mode
eu: Modoa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
eu: Pasahitza aldatzeko sartu pasahitza berria bi eremuetan.
