login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Password
is: Loyniorð

en: Settings
is: Setingar

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Mode
is: Støða

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
is: Skriva nýtt loyniorð í báðar reinar, til at broyta verandi loyniorð.
