login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: User
fy: Brûker
