login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ga: Clóscríobh an pasfhocal nua sa dá réimse leis an phasfhocal reatha an úsáideora a athrú.
