login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Changed
gu: બદલ્યું
