login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Username
id: Nama pengguna

en: Test
id: uji

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Client ID
id: ID Klien

en: Provider
id: Penyedia

en: Scope
id: Lingkup

en: Changed
id: Berubah

en: Live
id: Langsung

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
id: Untuk mengubah password pengguna saat ini, masukkan password baru di kedua field.
