login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Test
is: Prófa

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Mode
is: Hamur

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
is: Til að velja þér nýtt lykilorð skaltu slá inn lykilorðið sem þú vilt nota í báða reitina.
