login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: Test
ja: テスト

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Mode
ja: モード

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Token
ja: トークン

en: Scope
ja: スコープ

en: Changed
ja: 変更済

en: Live
ja: ライブ

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ja: 現在のパスワードを変更したい場合は、両方のフィールドに新しいパスワードを入力してください。
