login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Provider
ka: პროვაიდერი
