login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Mode
km: របៀប​

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
km: ដើម្បី​ផ្លាស់ប្តូរ​ពាក្យ​សម្ងាត់​អ្នក​ប្រើបច្ចុប្បន្ន សូម​បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី​ក្នុង​វាល​ទាំងពី​នេះ ​​​​។
