login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Mode
lt: Būdas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Live
lt: Gyva

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.
