login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Test
lv: Tests

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Mode
lv: Režīms

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Token
lv: Marķieris

en: Changed
lv: Labots

en: Live
lv: Tiešraide

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lv: Lai mainītu pašreizējo lietotāja paroli, ievadiet jauno paroli abos laukos.
