login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Test
mr: चाचणी

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Provider
mr: प्रदाता

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
mr: सध्याचे संकेताक्षर बदलायचे असल्यास , खालील दोन्ही जागी नवा संकेताक्षर द्या.
